درباره ما

شركت ارتباطات پیشرو خاورمیانه، در سال1385و با به كارگیری نیروهای متخصص و استفاده از تجارب اساتید دانشگاهی،با هدف طراحی، توليد و پشتيبانی از تجهیزات پیشرفته الکترونیکی فعاليت خود را آغاز نمود. این شرکت به منظور پوشش کار آمدتر نیاز مشتریانش علاوه بر طراحی وساخت پروژه های مختلف الکترونیکی ، اقدام به واردات و خرید دیگر تجهیزات الکترونیکی مورد نیاز آنها نیز کرده است .

این شرکت تا کنون تجارب زیادی در طراحی و ساخت انواع بردهای DSP و FPGA داشته و محصولات مختلفی را تولید نموده است. مشتری اصلی این محصولات، دانشگاهها و مراکز پژوهشی و صنعتی بوده است. این شرکت با ساخت تعدادی از پیچیده ترین بردهای ترکیبی DSPو FPGA توانسته دانش خود را در این حوزه افزایش داده و با ارائه آموزشهای عملی، این دانش را در اختیار یگر متخصصین این حوزه قرار دهد. هم اکنون شرکت با کمک یک تیم مجرب از متخصصین خود در هر سال به طور متوسط 3 تا 4 محصول جدید عرضه می کند. محصولات ارائه شده در سایت این شرکت، بخشی از محصولات تولید شده می باشد و تعدادی دیگری از محصولات به دلیل تولید اختصاصی برای مشتریان خاص قابل ارائه و فروش عمومی نمی باشند.

 محصولات شرکت تا کنون در دهها محصول صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است و مشتریان آن  رنج گسترده ای از سازمانها و مراکز پژوهشی را شامل می شوند.

این شرکت با ساخت محصولاتی با تکنولوژی بسیار بالا به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه  dsp و fpga شناخته شده است. این شرکت با چاپ و انتشار کتابهای مختلف و راهنماهای کامل برای انواع بردها، یک چهره آکادمیک در حوزه های مختلف برای خود ایجاد نموده است.

شرکت در ساخت محصولات خود سعی نموده با ارائه خدمات حداکثری تعداد مشتریان خود را سالانه به سرعت افزیش دهد. تمام محصولات فروخته شده توسط این شرکت یا از تولیدات داخلی آن بوده و یا توسط متخصصین شرکت قبلا در پؤوژه های مختلف مورد استفاده قرار گرفته  و از نظر فنی و نرم افزاری کاملا قابل پشتیبانی می باشند.

حوزه اصلی فعالیت شرکت موارد زیر است :

1- بردهای پردازش سیگنال بر اساس پردازنده های DSP و FPGA .

2- ارائه خدمات و تجهیزات آموزشی در حوزه پردازش سیگنال.

3- ساخت تجهیزات صنعتی در حوزه خودرو و نفت .

4- خرید و واردات انواع بردها و قطعات و ارائه خدمات فنی پس از فروش بر روی آنها.

5- سفارش انواع PCB های چند لایه و راهنمایی در ساخت بردهای فرکانس بالا.

محصولات شرکت توسط بسیاری از مراکز پژوهشی و دانشگاهی مورد استفاده قرار گرفته است. نام برخی از دانشگاههایی که از محصولات شرکت استفاده کرده اند به شرح زیر است:

دانشگاههای  تهران ، شریف ، امیرکبیر ، خواجه نصیر ، علم و صنعت ، عباس پور ،شیراز ، اصفهان ، فردوسی ، تبریز ، زاهدان ، بیرجند و ...