سفارش های چند لایه PCB

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

این شرکت با ارئه هزینه های رقابتی اماده ارائه خدمات در حوزه های زیر می باشد:

1- تحلیل PCB و ارائه مشاوره در انتخاب پارامترهای طراحی:

این شرکت آماده است با بررسی و تحلیل PCB های فرکانس بالای شما ( تا فرکانس 2 گیگا هرتز ) راهنمایی های لازم در حوزه های زیر ارائه کند :

انتخاب Layer Stack مناسب بر اساس پارامترهایی نظیر نوع pcb ، ابعاد و فرکانس کاری

تحلیل بخشهای فرکانس بالای برد نظیر حافظه های DDR 1 تا DDR3 و FPGA و غیره

بررسی PCB و ارائه مشاوره در مورد طراحی انواع بردهای فرکانس بالا نظیر DSP و FPGA

2- ساخت بردهای فرکانس بالا

در ساخت بردهای فرکانس بالا حساسیتهای بسیار زیادی وجود دارد و کیفیت ساخت به طور مستقیم بر روی نتیجه نهایی تاثیر می گذارد. در صورتیکه تمامی نکات مورد نیاز در طراحی برد فرکانس بالا را رعایت کرده باشید اما سازنده نقشه شما را با دقتهایی که در هنگام طراحی لحاض کرده اید پیاده سازی نکند، کل زحمت شما از بین می رود. در ساخت بردهای فرکانس بالا دقت هایی باید در نظر گرفته شود که بسیاری از کارخانجات از داشتن چنین دقتی محروم هستند. اما تقریبا تمامی کارخانجات تولید PCB ادعای تولید این PCBها را دارند. متاسفانه پس از تولید PCB امکان تست دقت کارخانه و رعایت پارامترهای طراحی عملا توسط طراح PCB وجود ندارد( به دلیل چند لایه بودن و مخفی بودن لایها ). بنابراین ساخت PCB با حداکثر دقت اهمیت بالایی دارد.

 

شما می توانید با ارسال PCB خود ، به ایمیل شرکت از این دقت حداکثری در ساخت سود ببرید.

 

 

نظر دادن

ضمن قدر دانی از نظر شما دوست محترم، نظرات و سئوالات شما تا حداکثر 3 روز کاری بررسی و سپس در سایت قرار خواهد گرفت. شما برای دریافت پاسخ سریع به سئوالات خود می توانید از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس حاصل فرمائید. با سپاس- مدیریت سایت